4                                                       0

Góly: -
Polčas: 0:0

Slovo trénera:

Prvý polčas bol presne podľa mojich predstáv. Súpera sme vlastne k ničomu nepustili a my sme si vypracovali jednu veľkú šancu, ktorú však Lukáš Morvay nevyužil. Polčas sme uhrali s veľmi dobrým výsledkom 0:0.

Druhý polčas - trpké prebudenie zo sna. Prestali sme plniť všetko, čo sme si povedali v kabíne cez polčasovú prestávku. Niektorí hráči si mysleli, že to už asi dohráme s prstom v nose. Súperovi sme pripravovali jednu štandardnú situáciu za druhou - neboli sme schopní podržať loptu v strede poľa. Ten po polčasovej prestávke prestal existovať. V jednom momente súper dokonca kopal šesť rohov za sebou - dezorientovaný sme odkopávali lopty tam kde sme boli otočený.  Ku všetkému sme ešte aj vlastnými chybami pripravili všetky štyri góly súpera.

Prvý gól: po rozohrávke z malého PÚ na Maťa Lančariča od brankára Domina Kocána prišla prvá chyba, Maťo nepochopiteľne prihral súperovmu hráčovi do stredu pred naše PÚ a ten do prázdnej brány nemal problém dať gól.

Druhý gól: unikajúceho hráča po pravej strane súpera pred našim PÚ zbytočne dohral Maťo Lančarič, priamy kop od brankovej čiary prešiel cez celé naše malé PÚ bez toho, aby zareagoval Domino a hráč na zadnej tyči opäť dával hlavou do opustenej brány.

Tretí gól: vysoká bezhlavo nakopnutá lopta na našu polovicu a Martin Tokoš si zle vypočíta let lopty, lopta prepadne za neho a hráč hostí bez problémov prehodí Domina.

Štvrtý gól: Maroš Ješko sa nechá úplne jednoducho obísť na hranici PÚ a hráč hostí nemá problém dať gól.

Chalani  za prvý polčas veľká jednotka, za druhý  päť mínus.

Pochvala - prvý polčas všetci, druhý nikto.

Robíme strašne veľa chýb. Niektorým hráčom chýbajú futbalové základy - nevedia brániť, nevedia vykrívať priestor a čo je najväčší problém nie sú schopní do hry vložiť srdiečko. Nedostatky sa dajú nahradiť aspoň zvýšenou snahou.