Polčas: 2:1

Góly: 15min. Rejduga, 22min. Demovič

Sobota 23.11.2013, ihrisko UT ŠK Blava

Zostava:

Slovo trénera: V prvom polčase sme si vytvorili veľa šancí na strelenie gólu. Využili sme dve, v 15. minute skóroval po perfektnej kolmej prihrávke za obranu od Dana Dvoráka a výbornom nabehnutí z pravej strany Palo Rejduga. V 22. minute na ľavej strane zakombinovali (potešilo ma, že ste využili to, čo sme robili vo štvrtok na tréningu) Jakub Zubák s Aďom Hajšom, ktorý vbehol do pokutového územia a poslal výborný center pred bránu súpera, ktorý loptu dokázal odvrátiť len na hranicu šestnástky, kde sa dobre zorientoval Lukáš Demovič a jeho strela po teči súperovho obrancu skončila v bráne. Do polčasu sme však dostali gól po chybe v obrane. Polčas skončil 2:1 v náš prospech. Do druhého polčasu som urobil jednu zmenu, keď Andreja Hrebenára vystriedal Oliver Oboril. Súper vystriedal skoro celú zostavu - a bolo jasné, že teraz bude polčas vyzerať trochu inak. Zo začiatku si súper vypracoval tlak, z ktorého sme inkasovali druhýkrát po "chaose" v našej obrane. Nedokázali sme odvrátiť loptu z PÚ do dostatočnej vzdialenosti. Po strelenom góle znova začala fungovať obrana, tak ako sme si povedali pred zápasom. Súper mal väčšie držanie lopty, ale väčšina hry sa odvíjala v strede ihriska. Súper ohrozoval našu bránu zo stredných vzdialeností, v bráne však podal veľmi dobrý výkon Domino Kocán, ktorý predviedol niekoľko veľmi dobrých zákrokov. My sme hrozili hlavne po loptách za obranu súpera, kde mali dobré nábehy a šance Palo Rejduga, Jakub Zubák a Lukáš Demovič. Ešte za stavu 2:2 sme mali 100% šancu, keď prihrávku Pala Rejdugu do PÚ na osamoteného Dana Dvoráka sme nedokázali zužitkovať na strelenie gólu, Dano to napálil do brankára súpera. Potvrdilo sa pravidlo - nedáš, dostaneš. Z nasledovného protiútoku sme dostali gól po zlom obsadení hráča súpera z našej pravej strany. Ten istý problém nastal aj pri strelenom štvrtom góle. Posledných 10 minút už bolo vidieť, že nám došli sily. Pokúsil som sa ešte oživiť útočnú fázu výmenou Lukáša Demoviča za Andreja Hrebenára a následne posunutím Pala Rejdugu na hrot, ale bolo zrejmé, že už to nepôjde. Musíme zapracovať aj na kondícii.

Chalani s výkonom som bol spokojný. Na odstránení nedostatkov musíme ešte zapracovať. Záleží len na Vás, ako budete chodiť na tréningy a pracovať na sebe.

Na záver: Keby ste podávali takéto výkony počas jesennej časti, nemuseli ste byť na chvoste tabuľky!!!!