1                                                       4

Góly: 48. Oboril
Polčas: 0:3

Slovo trénera:

Prvý polčas sme začali celkom dobre. Súpera sme pritlačili k ich PÚ a snažili sme sa kombinovať a zakončiť naše pokusy. Vypracovali smé si pár priamych kopov, ktoré sme nedokázali využiť. Naša obvyklá chyba pri bránení prišla v 15 minúte, keď Rišo Toráč zle pokryl priestor a nabiehajúci hráč poza jeho chrbát strelil prvý gól súpera. Potom sme ostali zakríknutý, čo využil súper v 26 minúte. Opäť obrovská chyba pri bránení štandardnej situácie (rohový kop), keď sme nechali v našom PÚ voľnú trojicu hráčov a jeden z nich hlavou prehodil Domina Kocána 0:2. Tretí gól prišiel v 37 minúte - Domino zle vybehol a hráča hostí v malom PÚ fauloval Maroš Ješko - pokutový kop 0:3.

Cez polčas prišlo k zmene, keď nevýrazného Davida Lukačoviča nahradil Dušan Junas.

Druhý polčas sme odohrali o niečo lepšie - hovorí o tom aj výsledok polčasu 1:1.

Gól strelil v 48 minúte po chybe obrany hostí a brankára z polovice ihriska Oliver Oboril do prázdnej brány.

Lenže prišla ďalšia naša chyba pri bránení na našej ľavej strane v 51 minúte - 1:4.

Potom sme mali pološance, ktoré sme však nedotiahli do úspešného konca.

Pochvala - Rendek, Tokoš.

Napísal som to pri hodnotení minulého zápasu a opäť to platí:

Robíme strašne veľa chýb. Niektorým hráčom chýbajú futbalové základy - nevedia brániť, nevedia vykrívať priestor a čo je najväčší problém nie sú schopní do hry vložiť srdiečko. Nedostatky sa dajú nahradiť aspoň zvýšenou snahou. Na tréningu sme si ukázali ako brániť priestor, ako brániť rohový kop a napriek tomu dostaneme dva góly z týchto situácii.

Máme, čo robiť aby sme odstránili tieto nedostatky!!!!!